Seagate dba o klienta

Dzisiejszego "ranka" obudził mnie telefon z numeru jaki nie był mi znany. Odebrałem. W słuchawce usłyszałem miły głos kuriera, który dzwonił do mnie z informacją, iż właśnie dostarcza mi jakąś przesyłkę i czeka na dole. Czyżby było to to o czym właśnie myślę? - pomyślałem. Szybko się ubrałem i zbiegłem na dół. Przesyłka była od firmy Seagate. Jak pewnie pamiętacie z wcześniejszego wpisu na moim blogu, obiecali przysłać mi rekompensatę. W poniedziałek wysłali, w czwartkowe przedpołudnie paczka już doszła. Dotarł do mnie 500 gigabajtowy dysk przenośny na USB i wejście "do komputera" także. Nawet fabrycznie posiadał system plików jako NTFS, co też zaoszczędziło mi czasu.

Seagate dba o klienta

Przypomnę o co chodzi. Zwróciłem swój dysk wewnętrzny na gwarancji. Czekałem już długo, ponad półtora miesiąca na jego odesłanie. Upomniałem się o niego na oficjalnym forum. Nie otrzymałem odpowiedzi. Upomniałem się ponownie, na co zjawił się bardzo sympatyczny administrator i zaoferował w szalenie miły sposób swoją pomoc. Zapewnił mnie, że osobiście zajmie się sprawą mojego dysku a w ramach rekompensaty wyśle mi zewnętrzny dysk twardy. Teraz pozostaje mi jedynie czekać na ten właściwy. Pozdrawiam firmę Seagate i serdecznie dziękuję za tak wspaniałą niespodziankę.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie newsy:

Poradnik o tanim zwiedzaniu Wenecji!

W Wenecji do tej pory byłem tylko dwa razy. Kiedy odwiedzałem ją pierwszy raz już podskórnie czułem, że będę chciał tam wrócić. I wróciłem. Przywożąc ze swego zaledwie drugiego wyjazdu aż poradnik o tym jak tanio podróżować do Wenecji. Zapraszam na mój film podróżniczy.

  

 

Premiera filmu "Imponderabilia"

Jest mi szalenie miło poinformować, iż 8 marca mój nowy film zadebiutował w sieci. "Imponderabilia" to eksperymentalny poemat filmowy mojego autorstwa inspirowany kinem Terrence'a Malicka, Xaviera Dolana oraz trenami Jana Kochanowskiego.
Film trafił również do bazy Filmwebu - największej polskiej bazy filmów w internecie. Poniżej prezentuje sam film oraz wszystkie materiały, które go dotyczą (making of, soundtrack, zwiastuny itp).

 

Więcej…

5 miast w 5 dni. Film z mojej niezwykłej tegorocznej podróży

W maju tego roku w ciągu pięciu dni byłem obecny w 5 różnych miastach na terenie 3 państw! Oto film video z tej niezwykłej podróży. Moja najnowsza produkcja "5 Cities in 5 Days" do obejrzenia poniżej. 

 

 

Wystawa z moimi zdjęciami w krakowskim klubie

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż zdjęcia z mojej debiutanckiej sesji fotograficznej jako model były wystawione na wernisażu fotografki - Sylwii Macholi w krakowskim klubie Pozytywka (we wrześniu odbyła się ich druga prezentacja, tym razem w Sopocie). Zdjęcia te, były również jej pracą dyplomową. W rozwinięciu newsa oficjalny plakat oraz kilka zdjęć prezentujących tę wystawę. Zdjęcia zobaczysz klikając "Czytaj więcej...".  

Więcej…

Nowa animacja na Apple iStore

Ostatnio miałem przyjemność pracować nad animacją dla wiodących twórców gier na urządzenia mobilne. Moją reklamę aplikacji Landlord 2 sporządzoną z wytycznych klienta możecie obejrzeć w sklepie Apple iStore albo poniżej. Zapraszam.

 

Reklama