• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Fotograf Igrok - iStudio

 

igrok polecane

 

Strona fotografa Tomasza B. Znanego w świecie foto pod pseudonimem "Igrok". Na jego stronie znajdziecie sporo ciekawych projektów fotograficznych z udziałem wielu charyzmatycznych modelek. Jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty do odwiedzenia jego strony, to nadmieniam, iż Igrok specjalizuje się głównie w kobiecych aktach...

 


 

Ksiądz Dobro-Dobro

 

polecane1

 

Strona Sławomira Steca i serii jego filmików o księdzu Lucjanie Dobronku, znanym szerszemu gronu jako ks. Dobro-Dobro. Absurdalny humor i cięty komentarz na religijne sprawy w najlepszym wydaniu. Genialne, przesmiewcze filmy.

 Remi Gailard

 
polecane2

 

Reimi Gaillard - czyli człowiek znany na całą Francje! Skandalista jakich mało. Swoimi publicznymi akcjami w stylu Jackassa podbił serca internautów. Upodobał sobie również bezkompromisowe wchodzenie na antenę telewizyjną, podczas relacji na żywo. Nie czekaj, musisz zobaczyć jego filmiki z publicznymi akcjami! 

 


 

Cinemassacre


polecane3 

 

James Rolfe - przezabawny internetowy komik, który zaskarbił serca widzów swoimi cyniczno-ironicznymi recenzjami starych gier. Jako Angry Video Game Nerd recenzuje całą masę starych, złych gier - z dużym naciskiem na słowo "złych", adekwatnie się przy tym unosząc i demonstrując swoje niezadowolenie. Wytyka śmieszne rzeczy w grach i zawsze służy nam ciętym, rozbrajającym komentarzem!

 


 

Cytaty biblijne

 

polecane4

 

Ta strona to najlepsza rzecz, jaka spotkała internautów zaraz po stworzeniu serwisu Google. Strona zawiera umiejętnie posegregowane, przejrzyście rozpisane biblijne cytaty. Nic dodać nic ująć. A że ona utwierdza nas w słusznym przekonaniu że ta barbarzyńska księga napisana przez ludzi, którzy wierzyli, że Ziemia jest płaska - najlepiej nadaje się jako rozpałka do grilla, to już inna kwestia. Sam kiedyś nosiłem się z zamiarem stworzenia czegoś takiego. Jednak ktoś mnie wyręczył. Serwis jest rewelacyjny więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko go rozreklamować i polecić innym. Zadziwiającym jest też fakt agresji społeczeństwa wobec autora strony. To doprawdy niezrozumiałe by atakować człowieka za to, że poświęcił swój cenny czas i spędził miesiące nad Biblią, selekcjonując ją, wertując strona po stronie i w końcu publikując to co najciekawsze.

 


 

Brzydki Burak

 

polecane6

 

Kanał użytkownika, który zdecydował się na niebywały krok w internetowym świecie. Spędził wiele swego cennego czasu na zgłebianie wszystkich zachowań internautów i wyszedł z genialnymi ripostami. Jego filmy obiegły internetowe fora, którymi użytkownicy tłumaczyli innym użytkownikom ich niewłaściwe zachowanie. Filmy mocne, zawierające wulgarny język ale jakże konieczne, sensowne i na czasie! Wielkie brawa dla autora. Jeśli nurtują Cię dzieci neostrady na internetowych forach, "hawudepiarscy" debile wypisujący swe idiotyczne "JestemPedalskie" hasełka, to filmy użytkownika BrzydkiBurak z pewnością umocnią Cię w słusznym przekonaniu i podniosą na duchu, że jeszcze żyją w naszym kraju osoby mądre i wartościowe.

 Super Chranie


polecane7

 

Strona interetowa z filmami Kamila Przybysza. Kamil wziął na siebie wielką odpowiedzialność i z własnej, nieprzymuszonej woli został recenzentem gier do dupy. Oczywiście "du dupy" są gry z którymi się popularny Qam spotyka, a nie on sam. Inaczej przecież tu by się nie znalazł. Jego filmy w których srogim okiem przygląda się grom komputerowym przypadły do gustu wielu internautom i zyskują coraz większą popularność w internetowym świecie. Świat poznał w końcu recenzenta, który - mimo całego humorystycznego charakteru recenzji - wydaje nieprzekoloryzowane oceny i gry gani. W świecie wychwalających gry pod niebiosa recenzentów (którzy na swej pracy zarabiają!), Qam jest łykiem świeżego powietrza. 

 Studio Za Próg


polecane8

 

Strona studia wydawniczego "Za próg". Jest ona szerokim zbiorem twórczości Pana Piotra Listkiewicza. Polskiego pisarza, tłumacza, publicysty. Piotr Listkiewicz jest autorem wielu książek poświęconych mistycyzmowi i nie tylko. Prócz materiałów tekstowych, na stronie studia możemy znaleźć ciekawe felietony video a także filmy dokumentalne poświęcone historii danych terenów. Studio nie boi się podejmować żadnych tematów więc rozprawki na tematy kościelne i religijne również znajdują swoje miejsce w postaci bogatych merytorycznie pogadanek. Studio Piotra Listkiewicza zajmuje się promocją literatury ezoterycznej i mistycznej. Jego celem jest udostępnianie polskiemu czytelnikowi skarbów mistycznej gnozy, której początki giną w mroku tysiącleci i popularyzowanie jej wśród jak najszerszego grona. Serdecznie polecam zapoznanie się z twórczością.

 

 


 

Studio Sebastian Książk

 

polecane fryzjer

 

Sebastian Książk od wielu lat współpracuje z topowymi fotografami stylizując do reklam i sesji zdjęciowych. Przez mimione lata pracował m.in. dla pracy i jako juror w wielu konkursach. Prowadzi swoje studio fryzur w Bytowie. A zarówno w prasie jak i na YouTubie dzieli się z nami swoją więdzą. Gorąco zachęcam do odwiedzenia studia Sebastiana i osobistego przekonania się o jego profesjonaliźmie. 

 


 

Karllos TV

 

polecane karllos

 

Na kanale Karllosa znajdziecie mnóstwo videoporadników na tematy związane z komputerami i internetem. Oprócz tego Karllos dokonuje videorecenzji sprzętów. Jego kanał bogaty jest w wiele ciekawych materiałów także na temat technologii.

 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

Polecane po znajomości i nie tylko. W tym dziale spotkasz się z polecanymi przeze mnie osobami godnymi zainteresowania. Twórcy znajdujacy się w tym dziale dostarczają ciekawe treści i zasługują na reklamę na mojej witrynie. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia ich stron.

Reklama