• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Kompendium wiedzy Assassin's Creed Brotherhood

 

newAssassin's Creed: Brotherhood to kontynuacja Assassin's Creed II. Recenzowany produkt reklamowany był głównie jedną innowacją, jaką miał wprowadzić w odróżnieniu od poprzednich części - trybem gry wieloosobowej. Na internetowych forach zapanował więc strach że Ubisoft (twórca gry) chce po prostu zarobić dwa razy na tym samym produkcie i wyda grę w której to multiplayer będzie grał pierwsze skrzypce, a tryb fabularny zostanie potraktowany po macoszemu. Nic bardziej mylnego. Dlaczego? Zapraszam do artykułu.

O znanych programach survivalowych

 

Pamiętam, że zawsze dosyć często natrafiałem w telewizji na fragmenty programów o tematyce survivalowej. Skacząc z kanału na kanał moją uwagę na dłużej zatrzymywała budowa szałasu z pomocą lian, nocowanie w dziczy pod gołym niebem, czy rozpalanie ogniska prowizorycznymi narzędziami. Jednak zwykle gdy prezentowana czynność dobiegała końca przełączałem program kwitując to słowami "no fajne, ale innym razem". Aż inny raz w końcu nastał i gdy tylko przysiadłem do oglądania wspomnianych programów "jak należy", spędziłem z nimi już długie godziny. Nastał więc również czas abyście poznali moje zdanie na temat tych seriali. Zapraszam do czytania. W tym artykule przytoczę wszystkie seriale, które obejrzałem od pierwszego do ostatniego odcinka.

O montażu i nazewnictwie słów kilka, czyli efekt Kuleshowa na mnie nie działa

 

O montażu i nazewnictwie słów kilka, czyli efekt Kuleshowa na mnie nie działa

W moim artykule chciałbym się skupić na montażu, jego rodzajach i przykładach użycia. Jednak jeżeli usiądziemy by przestudiować terminologię kina w celu bliższego zapoznania się ze słowniczkiem pojęć filmowych, nie dziwnym będzie fakt jeśli nasze tętno przyspieszy a temperatura ciała wzrośnie. Występują bowiem różnice w nazewnictwie tych samych elementów jak i zupełnie różne podziały. 

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Opis działu

Po lewej stronie prezentuje się lista dostępnych artykułów. Wybierz interesujący Cię temat i rozwiń artykuł klikając na "Czytaj więcej..."

Reklama