• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Nowe show debiutuje w internecie

Jest mi niezmiernie miło poinformować iż wsparłem projekt kumpla o nazwie "Przesłuchani". Zaangażowałem się w tworzenie internetowego show, którego tematem będzie modafotografia oraz modeling.

W sieci zdążyły zadebiutować już dwa odcinki (jeden "testowy" i drugi sygnowany jako pierwszy). Serdecznie zapraszam do zapoznania się z odcinkami. Jak wiadomo, nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku - my zrobiliśmy właśnie pierwszy krok. Brakuje nam trochę z każdej strony, ale mamy nadzieję nadrobić wszelkie braki i z czasem wydawać jeszcze lepsze odcinki. Jeśli projekt wypali, na stronie z pewnością pojawi się nowy, specjalnie mu poświęcony dział. Tymczasem zapraszam na oficjalny YouTube'owy oraz facebookowy profil "Przesłuchanych". Film możecie obejrzeć również poniżej, natomiast poprzedni odcinek dostępny jest na Facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama