• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Nowe szaty na zdjęciu

Jeżeli jesteście ciekawi jak w rzeczywistości prezentują się koszulki, które zdobię moimi projektami w sklepie na platformie CupSell'a to ten wpis jest właśnie dla Was. Dzisiaj postanowiłem zaprezentować nadruk na koszulkach w postaci zdjęcia produktu jakie wykonałem. Jest to tzw. "real foto". Od czasu do czasu projektuję nadruki na koszulki i wystawiam je w swoim sklepie. Nadruk na koszulce ze zdjęcia jaki dziś prezentuję nawiązuje do serialu "Breaking Bad". Zdaniem wielu (i słusznym) najlepszego serialu jaki kiedykolwiek powstał. Zresztą sam o nim piszę w sposób:

Fascynujący! Mocny! Niepoprawny politycznie. Posiadający szokujące zwroty akcji. Jeden jedyny i niepowtarzalny. Do tego trzymający równy poziom do końca. Serial wszech czasów.  

01

 

Po więcej koszulek zapraszam na stronę sklepu: www.Bunch.Cupsell.pl 

• Zobacz również poprzedni news o moich koszulkach

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama