• Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!
  • Kliknij aby zobaczyć ten film!

Nowy wpis na blogu:

Analiza wiersza z filmu Imponderabilia


Imponderabilia blog miniaturaMój najnowszy film "Imponderabilia" miał premierę 8 marca tego roku (dokładnie w dzień kobiet). Był to bardzo rozbudowany projekt, dlatego wraz z filmem pojawił się szereg materiałów jemu poświęconcyh. Wydałem kulisy tworzenia, prezentację efektów specjalnych, vlog omawiający kilka ciekawych kwestii dotyczących motywów użytych w filmie oraz nawet soundtrach wzbogacony także o utwory jedynie rozpatrywane do użycia w filmie. Powstało też kilka zwiastunów oraz nawet klip w którym wyrecytowałem w studio cały wiersz do kamery bez jednego zająknięcia.

Więcej…
 

Nowe koszulki zawitały do sklepu

Dzisiejszego dnia do mojego sklepu z koszulkami na platformie CupSell trafiło kilka nowych wzorów. Nawiązują one do pewnego serialu bijacego rekordy popularności, do kultowej już wypowiedzi pewnego polityka oraz oczywiście do mojej strony (nowe, odświeżone logo).

Zapraszam do odwiedzenia sklepu pod tym adresem. Oprócz tego, pragnę poinformować, że moja strona wzbogaciła się o jeden nowy dział. Jaki? Poszukajcie sami. Znajduje się on w pierwszym module po lewej o nazwie "centrum informacji".

 

koszulki

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

MAGAZYNY FILMOWE

FILMOGRAFIA

INNE PRODUKCJE

Reklama